STENA LINE

Szwedzki Armator Stena Line jest jednym z największych i najlepszych przewoźników promowych na świecie. W Polsce firma obsługuje połączenie do Szwecji miedzy Gdynią, a Karlskroną. Większość połączeń Stena Line obejmuje rejsy w Skandynawii. Poza tym obszarem  ze Stena Line można popłynąć z Holandii do Wielkiej Brytanii, z Anglii do Irlandii oraz  Francji do Irlandii.

DANIA – NORWEGIA

FREDERIKSHAVN – OSLO

W tej ofercie promowej Stena Line oferuje nam 6 przepraw tygodniowo promem Stena Saga. Na pokładzie promu znajduje się wiele udogodnień, które sprawiają, że rejs do Norwegii staje się przyjemny i komfortowy.

Czas trwania rejsu to ok. 12 godzin.
 
 
PRZEPRAWA PROMOWA Z POLSKI DO SZWECJI
TRASA: GDYNIA – KARLSKRONA

Zarezerwuj bilet z Gdyni do Karlskrony, Armator oferuje nawet do 4 przepraw na dobę. Podróż zajmie ci zaledwie 10,5-12 godziny jednym z najszybszych i największych statków floty Stena Line: Stena Vision, Stena Spirit, Stena Baltica, Stena Nordica.

PRZEPRAWA PROMOWA Z HOLANDII DO WIELKIEJ BRYTANII
TRASA: HOEK VAN HOLLAND – HARWICH

Stena Line obsługuje trasę pomiędzy Harwich a Hoek van Holland aż 14 razy w tygodniu. Podróż na tej trasie trwa jedynie 8 godzin promem Stena Britannica lub Stena Hollandica.

PRZEPRAWA PROMOWA Z DANII DO SZWECJI
TRASA: FREDERIKSHAVN – GOTEBORG

Jeśli chcesz się szybko dostać z północnej części Danii do Szwecji, ta trasa jest dla Ciebie. Podróż z Frederikshavn do Goteborg w niespełna 3,5 godziny.

PRZEPRAWA PROMOWA Z NIEMIEC DO DANII
TRASA: KIEL – FREDERIKSHAVN

Na trasie Kilonia – Frederikshavn promy Stena Line pływają każdego dnia o godz. 19:00. Rozkoszuj się 10-godzinną przeprawa bliźniaczymi promami MF Stena Scandinavica i MF Stena Germanica.

PRZEPRAWA PROMOWA Z DANII DO SZWECJI
TRASA: GRENAA – VARBERG

Połączenie promowe z Grenaa (Dania) do Varberg (Szwecja). Rejs na tej trasie trwa od 4 do 6 godzin w zależności od pory dnia. Prom kursuje 2 razy na dobę od poniedziałku do piątku i raz w niedziele.

PRZEPRAWA PROMOWA Z WIELKIEJ BRYTANII DO IRLANDII
TRASA: CAIRNRYAN – BELFAST

Armator na tej trasie oferuje nam do 6 przepraw dziennie w około 2,5 godziny. Jeśli chcesz się szybko dostać do północnej części Irlandii, ta trasa jest dla Ciebie.

PRZEPRAWA PROMOWA Z WIELKIEJ BRYTANII DO IRLANDII
TRASA: LIVERPOOL – BELFAST

Stena Line z Liverpoolu do Belfastu oferuje bezpośrednie połączenie z Serca Anglii do Irlandii Północnej promami Stena Lagan i Stena Mersey. Czas rejsu wynosi około 8 godzin i jest dostępny zarówno w dzień jak i w nocy.

PRZEPRAWA PROMOWA Z WIELKIEJ BRYTANII DO IRLANDII
TRASA: HOLYHEAD – DUBLIN

Skorzystaj z linii promowej Holyhead – Dublin obsługiwanej przez prom Stena Adventurer. Rejs trwa zaledwie 3 godzin i 15 minut.

PRZEPRAWA PROMOWA Z WIELKIEJ BRYTANII DO IRLANDII
TRASA: FISHGUARD – ROSSLARE

Linię promową z Fishguard do Rosslare obsługuje prom Stena Europe. Rejs trwa 3 godziny i 30 minut. Na tej trasie armator oferuje 2 przeprawy na dobę.

PRZEPRAWA PROMOWA Z NIEMIEC NA ŁOTWĘ
TRASA: TRAVEMUNDE – LIEPAJA

Promy z Travemünde do Liepaji pływają do 5 rejsów na tydzień. Rejs trwa ok. 28 godzin.

PRZEPRAWA PROMOWA Z NIEMIEC DO SZWECJI
TRASA: ROSTOCK – TRELLEBORG

Promy z Trelleborga do Rostocku pływają do 3 razy na dobę w oby kierunkach. Podróż w jedną stronę trwa od 6 do 7 godzin w zależności od pory dnia.

PRZEPRAWA PROMOWA Z NIEMIEC DO SZWECJI
TRASA: SASSNITZ – TRELLEBORG

Promy z Trelleborga do Sassnitz pływają do 2 razy na dobę. Podróż promem trwa ok. 4 godziny.

 
NIE ZWLEKAJ, IM WCZEŚNIEJ WYKUPISZ BILET, TYM MNIEJ ZAPŁACISZ !