COLOR LINE

Color Line to jeden z największych Armatorów w Europie. Oferuje różne rodzaje przepraw promowych:

  • krótkie, lokalne połączenia ze Szwecji do Norwegii;
  • ekspresowe, międzynarodowe z Danii do Norwegii;
  • długodystansowe, międzynarodowe, mini-rejsy z Niemiec do Norwegii.

NIEMCY – NORWEGIA

z niemiec do norwegiiZ Kilonii do Oslo lub z Oslo do Kilonii obsługują dwa promy o standardzie statków wycieczkowych: M/S COLOR FANTASY oraz M/S COLOR MAGIC. Ze względu na długi czas przeprawy promowej, każdy z pasażerów musi wykupić kabinę do swojego użytku. Wszystkie kabiny posiadają klimatyzację, TV oraz pełny węzeł sanitarny. Kabiny zewnętrzne, czyli z oknem, dzielą się na dwa rodzaje: z  widokiem na promenadę wewnątrz promu oraz z widokiem bezpośrednio na morze.

Dużą atrakcją dla pasażerów  jest położona w centralnej części promenada handlowo-rozrywkowa. Podróżni mogą tam znaleźć sklepy o różnym asortymencie, perfumerie, punkty usługowe i bogatą bazę gastronomiczną.

Dla pasażerów przygotowany jest program artystyczny w Show Lounge, który cieszy się dużą popularnością.

Czas trwania rejsu z Kiel do Oslo, czyli z Niemiec do Norwegii lub z Oslo do Kiel to 20 godzin, dlatego każdy pasażer zobowiązany jest do zakupu kabiny.

 

DANIA – NORWEGIA

z danii do norwegii

Z Hirtshals do Kristiansand oraz z  Hirtshals do Larvik lub odwrotnie,  obsługują promy zapewniając codziennie do dwóch wypłynięć na dobę. Promy SUPERSPEED I oraz SUPERSPEED II oferują komfortowe wyposażenie pozwalające na pełny relaks w podróży do Norwegii lub odwrotnie.

Pasażerowie, mogą odbyć rejs na pokładzie, na fotelach lotniczych o różnej klasie: Voyager, Bussines lub Restaurant z wliczonym do ceny poczęstunkiem w obficie zaopatrzonym bufecie, menu bufetu uzależnione jest od pory dnia w którym odbywa się rejs.

Czas trwania super szybkich rejsów to:

  • 3 godz. i 15 minut na trasie Hirtshals (DK) - Kristiansand (NO) lub odwrotnie *
  • 3 godz. i 45 minut na trasie Hirtshals (DK) - Larvik (NO) lub odwrotnie

Na wszystkich promach COLOR LINE znajdują się doskonale zaopatrzone sklepy wolnocłowe bogate w słodkości, wina, papierosy, prasę oraz artykuły spożywcze.

SZWECJA – NORWEGIA

Promy ze Strömstad do Sandefjord realizowane są do 4 przepraw na dobę w każdym kierunku. Promy dysponują miejscami pokładowymi dla pasażerów oraz dość obszernym pokładem samochodowym.

Czas trwania rejsu ze Strömstad do Sandefjord lub odwrotnie wynosi  2 godziny 30 minut.